Canlı Fal Sitesi Kurumsal Hakkımızda | melekfal.com
Ücretsiz Üye Olarak Hızlı ve Güvenli Fal Baktırabilirsiniz.
Kod:92214

Hakkımızda

Ben Ayşe Melek YILMAZ, MelekFal.com 'un kurucusu ve falcılarından biriyim. Kurucu olmam hiçbirşey değiştirmiyor, diğer falcılar gibi Vip olarak başladım ve şuan Vip+ olarak devam ediyorum. Sizlere baktığım fallarla, sizlerden gelen memnuniyet yorumlarıyla sistem beni de diğer değerli falcılarımız gibi vip++ olarak yükseltecektir.

35 yaşındayım ve 20 yaşımda fal bakmaya başladım. Önceleri eş dosta bakarken daha sonra fal kafelerde fal bakımı yaptım. Pandemi ile beraber kapanan kafeler nedeniyle fal baktırmak isteyen danışanlarıma düzenli fal bakım hizmeti verebilmek için MelekFal.com' u kurdum.

Çok yakında Google Play ve İos fal uygulamalarımızda yayına girecek. O zamana kadar web üzerinden veya telefonunuzdan www.melekfal.com yazarak 7/24 Canlı Fal baktırabilirsiniz.

melekfal sisteminin nasıl çalıştığıyla ilgili daha fazla bilgi almak için http://www.melekfal.com/nasilcalisiyor.html adresinden bilgi alabileceğiniz gibi http://www.melekfal.com/melekfalnedir.html adresinden de melekfal 'ın ne olduğuna dair detaylı bilgi alabilrsiniz.

Sizlerden gelecek yorumlara çok önem verdiğimizi her üyemiz bilir. Daima ve çekinmeden bizlere info@melekfal.com e-mail adresi üzerinden destek taleplerinizi iletebilirsiniz.

X