Canlı Fal Sitesi Müşteri memnuniyeti | melekfal.com
Ücretsiz Üye Olarak Hızlı ve Güvenli Fal Baktırabilirsiniz.
Kod:14021

Müşteri Memnuniyeti

www.melekfal.com olarak, bitmeyen bir iletişim ve müşteri memnuniyeti anlayışını benimsiyoruz.

Sizlere müşteri gözüyle değil, takipçimiz, dostumuz demeyi tercih ediyoruz ve sizlerin görüş ve önerileri www.melekfal.com için çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Sadece bu felsefe ile sizlere üst düzeyde hizmet vermek için kendimizi geliştirebilereceğimize inanıyoruz.

Sizlere insan odaklı ve kişisel bir hizmet sunduğumuz için kimi zaman yorumlarımız sizin beklentinizi karşılamayabiliyor. Bu durumda asla endişe etmeyiniz memnuniyetiniz www.melekfal.com ailesinin güvencesi altındadır. 

Yorumcuların yaptıkları yorumlardan memnun kalmamanız dahilinde lütfen bize hiç çekinmeden yazınız. Bu tip bir durumda mutlaka yorumcu ile iletişim kurup durumu analiz edip size geri dönüş sağlarız. 

Fal Analiz Sistemimiz:
Sadece melekfal'a ait özel bir sistem geliştirdik; Memnuniyetsizliğinize dair sizden bir talep gelirse önce size bir onay e-maili gönderiyoruz. Bu e-maile onay cevabı vermeniz durumunda falınıza bakan falcı dışındaki herhangi 3 aktif falcıya fal yorumunuzu gönderiyoruz. Üç falcıdan ikisi fal ücreti ve fal yorumu ilişkisini uyumsuz bulursa fal kredisi anında üyemizin kredisine geri yükleniyor ve farklı bir falcıya fal aktarılır. Eğer üç falcıdan ikisi fal ücreti ve fal yorumu ilişkisini uyumlu bulursa herhangi bir işlem yapılmaz. 

Sizlerin memnuniyetini en üst seviyede tutmak için çalışmalarımıza devam ederken, www.melekfal.com yorumcularının çalışma koşulları ve memnuniyeti hizmetimizin odağındadır. 

www.melekfal.com sitemizi kullanırken doğabilecek sorunlarda, elimizden geldiği sürece her iki tarafında memnun olacağı çözümü üretmeye çalışacağımızdan emin olabilirsiniz.

Biz, memnun dostlukların varlığının sürdürmek ve sizlere daima en iyisini sunmak için varız.


X