Canlı Fal Sitesi Gizlilik Politikası | melekfal.com
Ücretsiz Üye Olarak Hızlı ve Güvenli Fal Baktırabilirsiniz.
Kod:25049

Gizlilik Politikası

www.melekfal.com sitemizce alınan bilgiler sadece sitenin servislerinden kusursuz şekilde faydalanmanızı sağlamak amacı ile alınmış temel bilgilerdir. 

www.melekfal.com, size en iyi hizmeti vermek için e-mail adresiniz gibi bazı temel bilgilerinizi sizin onayınızla alarak sisteme kaydeder ve www.melekfal.com, siz kullanıcılarına ait e-posta, telefon no. gibi iletişim bilgilerini hiçbir iş ortağı, şirket, kurum ya da diğer kuruluşla paylaşmaz. Kullanıcılar arasındaki yazışmaları diğer kullanıcılara açmaz. 

www.melekfal.com, hizmet alırken kullandığınız e-posta, telefon numarası gibi iletişim bilgilerinizi size kampanya promosyonları ile indirimleri haber vermek ya da aldığınız hizmetin detay ve sonuç bilgisinin size ulaştırılabilmesini sağlamak amacı ile kullanılır.

www.melekfal.com üzerinden oluşturduğunuz üyeliğe ait bilgiler asla satılmaz, kiralanmaz ya da başka bir kurum ya da kuruluş ile karşılıklı değiştirilmez. Bu 'Gizlilik Politikası' metninde yer alan maddeler haricinde hiçbir şekilde üçüncü şahıslarla paylaşılmaz. 

Kişisel bilgilerinizi ancak Kullanım Koşullarında kabul ettiğiniz kurallar çerçevesinde yasal merciler talep ederse bilgisi verilebilir.

Kişisel bilgiler genel kullanıma açık olmayan güvenli bir ortamda saklanır. www.melekfal.com, bilgilerinizi korumak için en güncel teknoloji standartlarını kullanmaktadır. 

X